Naszą misją jest zaprezentowanie całego sposobu na życie, co jest równoznaczne ze zmianą mentalności w polskich kobietach i mężczyznach jeśli chodzi o dbanie o siebie. Chcielibyśmy, żeby przy pomocy systemu BEWEI Polacy zagłębili się nieco w ten temat. Można zdrowo żyć i lekko powstrzymywać procesy starzenia się w nie-inwazyjny dla organizmu sposób. Nie koniecznie katując się dietami bądź od razu idąc do chirurga plastyka.

BEWEI Niemcy jest to styl życia, który jest znany. Liczymy na to, że w Polsce z czasem też tak się stanie.

W tym biznesie, w którym działamy największą chyba zaletą jest poczucie, że dzięki temu co robimy zmieniają się losy innych. Nic tak nie cieszy jak widok szczęśliwej osoby, która zrzuca nadmiar swoich kilogramów i zaczyna nowe życie.

BEWEI to jedyna w swoim rodzaju maszyna. Nie można jej z żadną inną porównać, bo podobnej nie ma. Zależy nam, żeby dobrze była odbierana. Nie jest to maszyna do odchudzania, jak wiele osób myśli. Jest to produkt, który reguluje procesy w naszym organizmie jakby wracając do natury. Efektem ubocznym jest ewentualna redukcja wagi, ale nie tylko, poprawia się również kondycja naszej skóry i dostajemy zastrzyk energii na kolejne dni. Same zabiegi są bardzo relaksujące i odstresowujące co również wpływa na nasz pozytywny nastrój.

 

Pierwsze w Polsce, Bewei Studio Poznań, zostało otwarte w listopadzie 2012 roku.

bewei-ctr-gray.png
 

Kulisy otwarcia pierwszego studia Bewei w Polsce